Zyskaj nawet 53000 złotych

We wrześniu 2018 roku uruchomiono narodowy program Czyste Powietrze. Dzięki niemu możecie Państwo otrzymać nawet 90% bezzwrotnego dofinansowania do ocieplenia swojego budynku.

Pośredniczymy przy uzyskiwaniu środków z programu. Korzystając z naszych usług, nie tylko zyskacie Państwo finansowo. Nasza firma to gwarancja jakości. Ocieplamy budynki jedno i wielorodzinne od 2003 roku.

W Narodowym Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej przygotowano rewolucyjny Program – Czyste Powietrze. Program ten jest elementem strategii rządowego programu poprawy jakości powietrza.

Czyste Powietrze jest skierowane do właścicieli oraz współwłaścicieli domów jednorodzinnych. Nadrzędny cel tego programu to poprawa efektywności energetycznej oraz zmniejszenie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń z jednorodzinnych budynków mieszkalnych poprzez gruntowną termomodernizację budynków z jednoczesną wymianą źródeł ciepła.

Podstawowym warunkiem udzielenia dofinansowania jest wymiana swoich starych źródeł ciepła na nowe, spełniające wymagania programu priorytetowego. Dodatkowo, w zakres dofinansowania można zaliczyć zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej i kolektorów słonecznych. Ta ekologiczna instalacja może liczyć na 100% dofinansowanie.

Wnioski o przyznanie dofinansowania w ramach programu Czyste Powietrze mogą Państwo składać z pomocą Ocieplenia.org. Mamy wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji wymaganej do uzyskania premii, dotacji i pożyczek ze środków publicznych. Doradzimy Państwu jak otrzymać najwyższą możliwą dopłatę.

W zakładce oferta mogą Państwo zapoznać się ze wszystkimi oferowanymi przez Nas usługami.

Szeroki wachlarz usług związanych z dociepleniem.

Wybierając Ocieplenia.org jako swojego

partnera do termomodernizacji

zyskujecie Państwo potrójnie:

Oszczędność

Wybierając Ocieplenia.org na swojego partnera, otrzymujecie Państwo gwarancję najlepszych cen oraz możliwość skorzystania z 100% dofinansowania inwestycji.

Doświadczenie

Nasza firma posiada kilkanaście lat doświadczenia w branży budowlanej. Istniejemy nie tylko w internecie – zapraszamy do odwiedzenia nas w naszej hurtowni.

Jakość

Znamy się na swojej pracy. Dzięki specjalizacji w ociepleniach budynków, możemy zaoferować Państwu usługi z najwyższej półki.

Skontaktuj się z nami i otrzymaj nawet 100% wsparcia przy termomodernizacji budynku.

Krok po kroku pomożemy w procesie uzyskiwania dofinansowania