Systemy instalacji C.O.

System instalacji centralnego ogrzewania (C.O.) układ od którego zależy komfort użytkowników pomieszczeń w domu oraz szybki dostęp do ciepłej wody użytkowej. Poszczególne rozwiązania konstrukcyjne mają różne możliwości, zasadę działania oraz urządzenia zasilające i oddające. W skład kompletnego systemu instalacji C.O wchodzą między innymi:

  • Wyposażenie kotłowni czyli m.in kocioł gazowy lub na paliwo stałe oraz zasobnik służący do podgrzewania bieżącej wody użytkowej.
  • Grzejniki ścienne lub system ogrzewania podłogowego. Istnieje również możliwość zastosowania systemu mieszanego, gdzie np. Grzejniki są na jednej kondygnacji budynku a popularna “podłogówka” na innej. Każde z w/w rozwiązań ma swoje plusy i minusy.

Wybór odpowiedniego systemu instalacji C.O. jest jednym z najważniejszych w nowo wybudowanym budynku. Warto zdać się w tym zakresie na fachowców w dziedzinie termoizolacji. Zachęcamy do kontaktu z nami. Fachowo dobierzemy dla Państwa rodzaj i moc kotła grzewczego, wielkość zasobnika czy system grzewczy. Wszystko na podstawie Państwa projektu domu i z wykorzystaniem naszej fachowej wiedzy. Dodatkowo, wybierając rozwiązania cieplne z naszej oferty, mogą Państwo liczyć na atrakcyjny rabat na pozostałe elementy systemu ociepleń.

W naszej ofercie posiadamy kompleksowe rozwiązania instalacji C.O. i CWU  dla budynków, ze szczególnym naciskiem na rozwiązanie energooszczędne i odnawialne źródła energii.

Wykonujemy wszystkie wyżej wymienione warianty izolacji

Uzyskaj bezpłatną ofertę na ocieplenie Twojego domu!